Nenechte si ujít cyklistický večírek oslavující 20 let vydávání časopisu Velo. Níže přikládáme pozvánku na akci, která se uskuteční 1. 4. v Radlické kulturní sportovně:

Proč přijít zrovna na Bike Party? Potkat „známé“ lidi? Potkat známé? Poznat nové? A není to nakonec jedno, když nás všechny spojuje společná vášeň?! Zkrátka se chceme jen potkat, bavit, pařit. Ať jsi bajker nebo žiletkář, kaktusák nebo holohnát, pohodář, závodník, fixkař, dálkoplaz, teenager nebo děděk, máš -li doma jediné – jakékoliv kolo, které ti něco říká a přináší radost, tak přijď v sedm večer na Apríla do Radlické kulturní sportovny. Bude se hrát, skákat, tančit, kecat, jíst, pít, ale zaručeně se tentokrát nebude bušit do pedálů.

A proč zrovna teď?
Důvodů se vždycky najde… Možná proto, že Velo slaví svůj 20. ročník, možná je dobrou příležitostí slavnostní uvedení nového webu a možná jen z čiré radosti, že jaro je tu a cyklistická sezona zrovna začíná. Od pátku se také v Letňanech koná veletrh For Bikes, tak ať už tam vystavujete, nebo jej navštívíte, je Bike Party vaší další přirozenou sobotní štací. A pokud jste For Bikes neměli v plánu, je dvojboj s naší Party určitě silnou motivací.

Návštěvníci MTB Velo Campů znají Nervanu moc dobře a vědí také, že „Kurt“ za to umí pořádně vzít za mikrofonem i na kole. Kurt je totiž náš! Kdo by to řekl! (www.nervana.cz). Další muziku bude pouštět DJ Martin Cihlář.

Vstupné: 150 Kč (vstupenky je možno zakoupit na místě nebo ve vybraných stáncích na veletrhu For Bikes)

Časopis Velo oslaví 20 let v Radlické kulturní sportovně
Štítky: